Культура та мистецтво

Родинне свято – це важливо

Родинне свято – це важливо

30.11.2015

Людина стає щасливішою, коли вона дарує себе, свою любов іншій людині, коли від щирого серця піклується про неї. Я не знаю тих, кому добре без підтримки родини, хто не прагне робити життя близьких осмисленим та внутрішньо багатим.

Для більшості сім’я – це найголовніше. Посмішка дитини, обійми коханих роблять наші будні неповторними, розмальовують їх яскравими фарбами. Лише тоді ми стаємо щасливими.

Тому родинні мистецькі проекти – це так важливо! Мені все-одно, що скаже про мене громадськість, чи будуть схвалені мої дії, чи їх піддадуть критиці. Проте мені небайдуже те, якими людьми я виховую своїх дітей, які знання та мудрі поради я зможу їм передати, скільки часу приділяю для того, аби мої діти отримали всю любов та повагу, що є в моєму серці. І я дуже не хочу, щоб іншим мамам, татам було байдуже до свої дітей.

Коли я бачу, що батьки не приділяють ані краплинки уваги своїй дитинці, занурившись у роботу, домашні клопоти, телевізор чи комп’ютер, мені одразу хочеться зупинити їх, струснути та примусити згадати про маленьке чудо, яке ось тут, поруч із ними, і все чекає того моменту, коли на нього нарешті звернуть увагу... І якщо батьки задовольняють будь-яку примху дитини, вмикаючи по десятому колу мультфільм або улюблену гру на телефоні чи планшеті, аби маля не заважало – це недобре. У майбутньому таке батьківське недбальство перетвориться на байдужість до них вже дорослих дітей…

Насправді дуже важливо, щоб родина проводила якомога більше часу разом, йшла усміхнена на якесь свято. І щоб батьки разом із дітьми відкривали світ довкола себе, раділи цьому від усього серця. Я мрію, щоб усі українські сім’ї були саме такими.

І тому, коли бачу, що на виставки та майстер-класи до нашого Центру приходять родинами, роблять щось разом, я розумію, що все недаремно і потрібно робити ще більше таких проектів! Вже п’ятий рік поспіль Свято Новорічної Іграшки є найбільшим соціально-мистецьким проектом у стінах очолюваного мною Центру Української Культури та Мистецтва.

Це дивовижне свято, адже дітей воно робить щасливими, а дорослих повертає в дитинство! Вони разом вчаться створювати новорічно-різдвяну атрибутику, плекають свої родинні традиції. Цьогоріч ми підготували розкішну виставку новорічних іграшок, картин, фотографій та листівок. Також діятимуть 3 майданчики для фотографування, Книга добрих справ, Величезна листівка побажань, 40 різноманітних майстер-класів для діток і їх батьків, новорічні вистави, концерти, лекції, вечори читання казок, перегляди добрих мультфільмів та багато-багато іншого. Це ідеальна можливість провести час зі своєю родиною!
Я запрошую Вас на гостини!