Культура та мистецтво

Там, де живе казка…

Там, де живе казка…

07.12.2015

Новорічні свята – це пора, коли бажаєш кожному опинитися в казці! Я зичу світла, добра, краси всім, всім, всім! Щоб дітки раділи, а їх батьки щасливо посміхалися. І щоб сіра буденність втекла від нас далеко!

Я дивлюсь на діточок, які завітали до нас на відкриття V Свята Новорічної Іграшки, й моя душа сповнюється надією! У них щасливі усміхнені обличчя, сяючі очі, вони щиро вірять в казку.

Більше того – вони самі її пишуть! Це нове покоління, яке вже зовсім скоро зуміє втілити в реальність наші найсміливіші сподівання. Ці дітки зможуть зробити життя саме таким, про яке ми, теперішні дорослі, тільки мріємо! І я знаю – це неодмінно станеться. Я дуже в це вірю!!!

Цього року на відкритті нашого Свята майже всі дітки були вбрані в новорічні костюми. У нас були Дід Мороз і Снігуронька, ведмедик, янголята.. І це я веду мову лише про наш колектив. Бо серед гостей були принцеси й принци, ельфи, «сліпий» кіт Базиліо, Лускунчик, королі й королеви, зайчата з лисенятами…

Я була невимовно щасливою в той день! Батьки, я щиро дякую вам за те, що приділяєте свій вільний час діткам. Ви даруєте їм щасливе дитинство.

А ми з радістю допомагаємо вам у цьому! Хочете подивитись добрі новорічні мультфільми? Вам до нас. Більше цікавлять тематичні лекції? Серед наших заходів і такі є!

А ще в нас вільний вхід, безкоштовні майстер-класи для малечі, майданчики для
фотографування, вечори читання новорічних казок під ялинкою, концерти, вистави та безліч інших цікавинок.

Приходьте всією родиною до Центру Української Культури та Мистецтва. Ми любимо вас!