Суспільство і Держава

Мене не полишає відчуття перебування в паралельній реальності…

20.11.2020

Чесно! Коли я будувала осередок прекрасного, Дім для митців та їх поціновувачів – Центр Української Культури та Мистецтва – в мене не те, що були всі документи!!!

Я тримала на руках навіть податкову декларацію, в якій було зазначено, що сума, яку я витрачаю на будівництво, є задекларованою, а з неї сплачені всі податки.

Я жодного разу не ховала себе та свою діяльність за офшорами.

Я – відкрита! Мені нема чого приховувати. Я сплачую податки!
100% мого доходу – йде на фінансування культурно-мистецьких, соціальних, освітніх та просвітницьких заходів.

Жодного разу не користувалася державною підтримкою або грантами.
Жодного разу за 15 років діяльності Центру Української Культури та Мистецтва!!!

За власний кошт ми з колегами дбайливо доглядали земельну ділянку навпроти будинку Центру: садили й поливали квіти, білили дерева тощо. І вже понад 10 років я борюсь за те, щоб їй присвоїли цільове призначення. Тобто, під створення Скверу української культури та мистецтва. Того Скверу, який стане туристичною родзинкою Подолу.

Най і невеличкий, але мистецький осередок з вишуканим ландшафтним дизайном та скульптурами від сучасних українських митців. Скульптурами, які будуть відображати мистецтво України.

Скульптори, Володимир Журавель та Геннадій Єршов, до речі, вже готові працювати!
КО "Київзеленбуд" та Поділзеленбуд – готові!
Подання на сквер – готове! Дякувати пану Валентину Мондріівському та меру Києва Віталію Кличку!!!
Але ж тут відбувається якась містика! Ну скажіть мені, хто це щотижня завозить ці морські контейнери туди, де має бути Сквер?!
🥺
Київблагоустрій їх регулярно щоп’ятниці демонтує, а якась нечисть за кілька діб вночі знову завозить… Ну хоч би раз вдень завезли, при свідках! Ні! Лише вночі!!!

Сьогодні записала невеличке відео. Так, щоб тим, хто не був у мене в гостях, а також тим, хто захищає ці нічні сили, стало хоч трохи соромно! Невже все так погано у ваших головах, що Ви продовжуєте прикривати цих добродіїв?
Шановні журналісти, не оминайте увагою це моє відео. Будь ласка, допоможіть знайти власника морських контейнерів! А також, чиновників та депутатів, які за ним стоять. Я хотіла офіційно звернутися до власника торгової марки TARANTINO. Але з’ясувалося, що правильно писати TAR. ANT.INO. Місце реєстрації обох торгових знаків – ШЕМЕРДО ИНВЕСТМЕНТС ЛТД, Лімасол, Кіпр (CY). Найцікавіше, що адреса для листування – 109044, Москва, ул. Мельникова, 14, пом. 1, Н.В. Угрениновой (ООО «Патентор»).
Якась дивна ситуація… Напевно, буде якось не зовсім правильно та дуже непатріотично, якщо я писатиму в Москву… Якщо запитуватиму, хто ж цей лиходій, який в Україні, на київському Подолі окуповує землі?...
Чи як?

Телеканал ICTV Телеканал ZIK телеканал СТБ Телеканал Київ Телеканал Україна Канал 1+1 Дмитрий Гордон Yanina Sokolova Шустер online ПРАВО НА ВЛАДУ 5 канал
Офіс Президента України, Кабінет Міністрів України Київська міська державна адміністрація - КМДА

Відео