Особисте

Мої колеги - найкращі

29.11.2015

Свій перший запис у цьому розділі я присвячую людям, які завжди поруч зі мною, на одній хвилі. Вони тут і зараз. Це мої колеги з Центру Української Культури та Мистецтва (або, як вони люблять казати – з Центру). Це мій колектив, це моя друга родина.

Запис не займе багато сторінок, бо поки я вам це розповідаю, за стіною мого кабінету стоїть такий гамір, що зовсім неможливо зосередитися. Не повірите – вони тут зробили справжнісіньку новорічну майстерню! Бо ж за тиждень в нашому Центрі розпочнеться V Свято Новорічної Іграшки.

В одному кутку стукає молоток, роблять величезну листівку, без неї ніяк. В іншому в’язки бубликів трансформуються в ошатні ялинкові прикраси. А ще лунають новорічні пісні – йде перевірка акустичної системи для нашого свята. О, несуть горіхи з мандаринами, то ж наш найцінніший новорічний реквізит, головне, втриматися, і то все не поїсти ще до відкриття. Піклуються навіть про сніговика, якому терміново потрібно знайти ідеальну шапочку. І щоб листівки для нашої Новорічної пошти були не такими, як у всіх. І по дорозі з пошти купити той один, ідеальний болтик, щоб до нашого столу для майстер-класів підійшов. І щоб вчасно привезли експонати на виставку, і всіх учасників же ж треба про це попередити, по телефону, неодмінно голосно і весело.

А ви колись бачили, як пилососять ялинки? А я не просто бачила, а ще й чула! І все те зі сміхом, жартами. Мої колеги – особливі. Бо робота для них не просто «час із 10:00 до 19:00». Це стиль життя. Я їх люблю!