Суспільство і Держава

Може мені стати міністром? ...

10.03.2020

Оце думаю: може мені стати міністром оборони? От самі подумайте... У дитинстві я грала в «Зарніцу», дивилась фільми про війну… Як вважаєте, цього досить?

Чи краще міністром охорони здоров’я? Я знаю, що ліки продають в аптеці, телефон швидкої – 103, а перед вживанням пігулок треба прочитати інструкцію…

Ні! Краще претендувати на посаду міністра агрополітики!!! У мене є город! І сад!!!

Та й міністр фінансів – хороша посада! Я цілком успішно планую свій сімейний бюджет, вмію користуватися калькулятором, електронними таблицями й навіть рахувати в стопчик!!!

Чи краще міністром енергетики??? Я енергійна!!!

Або стати міністром економіки??? Тут взагалі я можу досягти шаленого успіху, бо економити нас навчили обставини дев’яностих!!!

Ні! Краще почати з посади міністра закордонних справ! У мене за кордоном стільки справ!!!.....

А міністерство інфраструктури??? Дороги – це ж клондайк!!! Я на морі в дитинстві такі міста з піску будувала!!! Я думала, що то дитячі забавки, а зараз їжджу за кермом й розумію, що то була профпідготовка!
О!
Міністерство молоді і спорту! Хм, треба подумати...
Міністр юстиції!!! Але, певно, там треба спеціальна освіта. Ну хоча би диплом… Бажано профільний… Треба купити кольоровий принтер…

О! Міністр внутрішніх справ!!! Ні…

Можу бути головою СБУ!!! Нашій безпеці не вистачає простої жіночої мудрості. У всіх країнах безпекою керують чоловіки, а хто керує ними??? Отож!!!

Так, ніби всі свої таланти перебрала… Так ким же ще я можу стати?! Де ще мої знання можуть стати в нагоді???
Посаду міністра культури не розглядаю! Маю вищу мистецьку освіту, почесне звання, 15 років професійної діяльності, творчий шлях, досвід роботи на керівних посадах – майже 20 років. Маю згуртовану професійну команду, фахове середовище. Культура та мистецтво – це не лише моя щоденна діяльність – це сенс життя!!! Треба бути сучасним: кидати собі виклик, виходити з зони комфорту, займатися новим, а не сидіти на місці!!!
Приблизно так я бачу те, що відбувається зараз...

P.S. текст написаний влітку 2018 року…
Публікую у 2020 році…
Цікаво, а скільки ще змін уряду він буде актуальний?