Культура та мистецтво

Посидимо, радіо подивимося…

10.04.2016

Чи могли наші бабусі, для яких радіо було чи не єдиним зв’язком зі світом, уявити собі, що радіо можна дивитися???

Ми не пропонуємо вам слідкувати за ефіром зі студії через веб-камеру – ми пропонуємо вам новий, експериментальний формат радіоефіру.

Відеоверсія - це дуже відповідальний експеримент, бо є така розповсюджена думка, що радіо не треба робити візуальним продуктом.

Перший канал "Українського радіо" довірився мені і ми всі разом РИЗИКНУЛИ: зробили такий продукт. На мою думку, це додає слухачу відчуття причетності до діалогу.

А яка Ваша думка? чи є необхідність окремі програми робити "видними"?

Ділюсь з вами деякими коментарями, що були під публікацію в мережі Фейсбук та чекаю на ваші відгуки:

9 апреля в 19:57
Oksana Skliarenko На 5.27—вся істина у одному реченні! "Коли правильно закладені цінності(а не мавпування)—тоді дитина витримає тиск суспільства! "

9 апреля в 13:07
Sergey Ksondz Дуже сподобалась розмова. Підтримую на всі 100%. Дозволю собі рекомендувати переглянути та прослухати усім, хто в той чи інший спосіб причетний до справи виховання та надання знань. І зрештою усім тим, хто небайдужий як до найближчого теперішнього, так і до майбутнього.

9 апреля в 18:07
Sergey Ksondz Моя відповідь коротка - ТАК! Наочно відчуваєш себе більшим учасником розмови. Слуховий та візуальні ефекти справляють враження. І просто приємно споглядати за розмовою. Краще сприймається. Дуже креативно - візуалізоване радіо. Але це моя думка, але впевнена. Успіхів. Щонайбільше цікавих тем і співрозмовників. Більше позитиву. В наш час не вистачає позитиву і опадаьть руки". Дайте людям віри. Налаштовуйте на позитив на впевненість, що по при все життя продовжується і ніщо неспроможності його зіпсувати, як би складно не було. Приклад розмова з Олексієм. Незупиняйтесь. Вода камінь точить, а розумне і з любовью слово й поготів. Як писав І. Франком: "Лупайте цю скалу! Нехай ні жар, ні холод не спинить Вас!". Головне з любовью і вірою. Шануймося, бо ми того варті!

8 апреля в 20:17
Таня Шевенок-Горбенко Дуже чудове радіо у Вас, пані Світлано! Додивилась до кінця:)) стало цікаво познайомитись і з філософією Олексія Толкачова, адже молодий чоловік "толкає" дуже гарні ідеї.. . Я згодна з ним на всі 100 відсотків! Хай Всім щастить!

7 апреля в 20:51
Александр Куцак Відеоверсія "Українського виміру". У цьому щось Є! Принаймні, хто бажає побачити радіокухню - може це зробити, хто хоче переконатися, що все по-справжньому - будьласка! "Український вимір" - не має обмежень!

8 апреля в 8:44
Анна Лисень Итак)))), я хочу в следующий раз не только слушать, а и смотреть. Атмосфера невероятная, Ваша заинтересованность в том что делает чувствуется, а когда вы почувствовали друг друга, было ещё интереснее. Не передать ощущения, было интересно, это мало сказать.

8 апреля в 9:18
Elena Lipeykina Чудовий дебют в амплуа радіоведучої! Надзвичайно важлива тема і цікавий гість: "Люди із свідомістю Творця виходять здебільшого із села". Смайлик «smile» Без цінностей система освіти не може бути продуктивною.

9 апреля в 9:56
Olena Ivanovska Пані Світлано! Дуже дякую за прекрасну передачу. За спілкування з цікавенним гостем. Надзвичайно цікаву тему порушили. Шкода, що поруч не було наших "реформаторів" від освіти((( От коли б ідеологи формального реформування замислювалися над сенсами їхніх нововведень, то і глупства було менше. Але, на жаль, глухі. Виховання, базоване на національних традиція, виховних зокрема, - наш шлях зведення національної школи й освіти загалом. Фольклористи зверталися до міністра з такою пропозицією, але ....

8 апреля в 22:54
Stella Красовская З Олексієм та його ідеєю познайомилась тиждень тому, навіть в ФБ подружились-і ось бачу його в ефірі-прослухала все-дуже болюча для мене тематика-старша донька школу закінчила і мене дуже засмучує тематика освіти в Україні. Моя думка(а ми вчились в центрі Києва у відомому ліцеї) дуже часто нинішні вчителі- жінки, яких дратують діти! Вони дуже категоричні і нещасні!Здригаюсь від думки, що молодшу доню треба віддавати в нашу школу! Думаю про хоумскулінг.Дякую за підняття тематики!!!Хтось та повинен був це зробити!!! Маю віру: якщо лупати скалу, можна щось і налупати! Дякую, пані Світлано і пане Олексію- маючи таких, як ви обовязково щось змінимо на краще!!!

Друзі, нам ВАЖЛИВО, щоб радіо було ЖИВИМ!!!
Коментуйте!!!