Культура та мистецтво

Приємна несподіванка

17.12.2020

Вчора на одній сцені був Олексій Вертинський та Артем Ємцов!!!
Вистава на межі відчуття життєвої реальності. Усе було занадто по-справжньому. Занадто!

Єврейський тонкий гумор, що проймає до самого серця. Ні, це не той гумор, коли хочеться сміятися до сліз. Це тоді, коли ти смієшся крізь сльози. Бо те, що ти бачиш на сцені, так часто буває й у житті...
Вистава «Приємна несподіванка».

Вона майже про все, що є поруч. Про самотність та родинність, покарання й допомогу, вдячність та покаяння.

Інколи я заплющувала очі! Бо бачити очі пана Олексія, який від тебе всього за кілька кроків – ні! У його погляді було занадто багато почуттів, навіть коли він мовчки сидів та не рухався. Лише очі! Вони проникливо розсказали ту історію, яка не озвучена автором п‘єси!

Артем Ємцов! Чесно, вперше бачу його на сцені. Він – відкриття для мене. Мені зараз важко сказати, в чому він унікальний. Можливо тим, що грати на маленькій сцені з ВЕЛИКИМ Вертинським вдвох – не кожному під силу!!! Грати так, що я вже шукаю ще й інші вистави з ним!!!

Друзі, єдине, що засмутило в цей вечір – це зала, заповнена лише на чверть...
Причому, що вартість квитка є значно меншою, ніж середній чек у недорогому ресторані. Як же так, що зала була заповнена на чверть?! Навіть не на 50%, згідно карантинних обмежень...

Якщо ви ще не вирішили, що подарувати близьким на Святого Миколая – подаруйте емоцію!!! прикріплюю посилання на сайт театру. Це варте цього, повірте!!!
http://teatr-aktor.kiev.ua

#культура_та_мистецтво #реформа_свідомості
#Світлана_Долеско #Svitlana_Dolesko
#Центр_Української_Культури_та_Мистецтва