Культура та мистецтво

Зі щоденника королеви або як в нашому королівстві свята святкують

02.12.2017

- Ти справжня королева?!!!
- Так, звісно, справжня!
- Це твій замок? Ти тут живеш?

- Так, цей замок побудував король для своєї королеви. І тепер до мене в гості приходять добрі люди!
- І ти влаштовуєш тут різні бали?
- Так!
- Ой, я теж хочу бути королевою! Я носитиму корону і в мене буде так само весело! До мене приходитимуть казкові дітки. А що треба робити, щоб стати справжньою королевою?

А далі був багатогодинний діалог Королеви з зайчиками, снігуроньками, котиками, чарівницями, вовками, ведмедиками, козаками та іншими казковими героями:)!

Батьки очікували, що зараз розкажу їх діткам про те, що потрібно бути слухняними, допомагати батькам, гарно вчитися чи ще щось із принципів Макаренка:). Але я розказувала їм про те, що потрібно мріяти, мріяти і діяти! Розказувала, що шлях до успіху лежить через добрі справи та любов до людей. Що слово «треба» - це важливий крок на шляху до мрії! Позитивний настрій та бажання жити має стати стилем життя!

Були й курйози:). Мама хотіла свого синочка поза поза чергою сфотографувати з Королевою;):
- Я с этой женщиной договаривалась заранее! – каже вона всій черзі, показуючи на мене.
Я ж бачила її вперше та навіть сказати нічого не встигла, як одна маленька принцеса, років 4-5, їй по діловому відповіла:
- Это не ЖЕНЩИНА! Женщина – это Вы, а это (показуючи на мене) – КО-РО-ЛЕ-ВА!!!

Вітаю всіх із прийдешніми новорічними святами!
Свято розпочалося! Ми - одні з перших! Приєднуйтеся до святкування! До 29 грудня у нас щодня відбуватиметься щось цікаве! Детальніше на сайті www.dolesko.com (розділ "Афіша")