Суспільство і Держава

Реформа середньої освіти!

29.04.2016
тема: Освіта

Чому випускникам 2017 року може пощастити більше ніж випускникам 2016 року?

матеріали в цій темі
2016-04-29 20:29:00Реформа середньої освіти! подивитися всі матеріали
  • Чому випускникам 2017 року може пощастити більше ніж випускникам 2016 року?
  • 12 років навчання в середній школі: чи кількість років вплине на якість?
  • Чи будуть діти, що у 2018 році закінчать 9-й клас, здавати ЗНО?
  • Хто сьогодні обирає професію вчителя? (несподівана для мене відповідь!!!)
  • Де місце критичному мисленню в системі координат середньої освіти?
  • Що зробив Дмитро Табачник, коли був на посаді міністра, що стало на радість батькам? Та чому це змінюють попри те, що батьки цього не хочуть майже категорично?
  • Чому вчителі дякували міністерству за те, що ті не встигли надрукувати підручники?

Про це та багато іншого ми говорили в прямому ефірі програми «Український вимір» на першому каналі Українського радіо 28 квітня 2016 року із заступником міністра освіти і науки України Павлом Кузьмовичем Хобзеєм.
..
І цього вже достатньо аби переглянути цей ефір і знати, що чекає наших дітей в школі найближчим часом

...а те, що я пишу далі читати варто, якщо ви готові долучитися до обговорення:
.
Знаєте, друзі, протягом ефіру було по різному: моя довіра до реформи і сумніви в її доцільності змінювали одне одного від відповіді до відповіді…
Добре одне: сьогодні на посаді заступника міністра освіти і науки України людина, що чесно і відкрито готова до діалогу, до дискусії, до відкритості, він щирий у своїх намаганнях довести питання реформи до високих якісних показників.

Так, я йому повірила. Можливо ще й тому, що у нас було досить часу до і після ефіру обговорити цілу низку питань, що не попали в ефір (не тому, що табу, або секрет, а просто МАЛО ефірного часу)

Ми домовилися що ще раз зустрінемося в ефірі «Українського радіо» вже після того, як Верховна Рада проголосує або ні за новий закон «Про освіту»
Тепер слово за Верховною Радою… а я запрошую Вас до обговорення вже зараз. І прошу дуже: приділіть 37 хвилин вашого часу аби послухати ефір та ще кілька хвилин аби написати вашу думку, дати пропозиції стосовно порушеного питання, аби потім не жаліти, що не долучилися тоді коли це було можливо.
А моє вже завдання буде донести до Павла Кузьмовича та до всіх комісій, що працюють в міністерстві, наші з вами КОНСТРУКТИВНІ пропозиції.

Гарного перегляду)))